عکس خیابان مفتح تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مفتح جنوبی، نرسیده به سعدی
category

خیابان مفتح تهران

خیابانی در تهران

خیابان مفتح در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های سهروردی - باغ صبا، قائم مقام - سنائی، امجدیه - خاقانی و ایرانشهر عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مفتح می‌توان به بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، کلیسای ارتدکس یونانی مریم مقدس و کلیسای سنت نیکولاس اشاره کرد. در اطراف خیابان مفتح 7 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مفتح تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مفتح نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مفتح را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مفتح تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...