عکس خیابان هنگام تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران هنگام
category

خیابان هنگام تهران

خیابانی در تهران

خیابان هنگام در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شمیران نو، نیروی دریایی، نارمک، علم و صنعت، اوقاف، قاسم آباد و لویزان - شیان عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های نونوار، چوپان جمجردی و نقاشیان قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان هنگام می‌توان به بیمارستان الغدیر، اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان هنگام 12 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان هنگام تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان هنگام نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان هنگام را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان هنگام تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...