عکس خیابان شیخ بهائی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران شیخ بهائی، بین اعظم و حسن نصرتی
category

خیابان شیخ بهائی تهران

خیابانی در تهران

خیابان شیخ بهائی در منطقه 3 تهران واقع شده‌است و از محله‌های ونک، شهرک والفجر، شیراز و امیرآباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های برزیل شرقی، عطار نیشابوری و شهید اکبر نجفی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شیخ بهائی می‌توان به سازمان لیگ فوتبال ایران، مرکز مخابرات شیخ فضل الله (منطقه ۸) و مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی اشاره کرد. در اطراف خیابان شیخ بهائی 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شیخ بهائی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شیخ بهائی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شیخ بهائی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شیخ بهائی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...