عکس خیابان بهشتی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بهشتی، نرسیده به سهروردی
category

خیابان بهشتی تهران

خیابانی در تهران

خیابان بهشتی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیلوفر - شهید قندی، آرژانتین - ساعی، عباس آباد - اندیشه، قصر و دبستان - مجیدیه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان بهشتی می‌توان به سینما آزادی، مرکز مخابرات آزادگان و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) اشاره کرد. در اطراف خیابان بهشتی 12 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان بهشتی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان بهشتی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان بهشتی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان بهشتی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...