عکس خیابان کنارگذر نواب تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران نواب صفوی، بعد از اسکندری
category

خیابان کنارگذر نواب تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر نواب در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های خرمشهر، بریانک، هلال احمر و عباسی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان آقابالازاده قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر نواب می‌توان به اداره امور مالیاتی جنوب تهران، مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کار آفرینی اجتماعی و سرای محله سلامت اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر نواب 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر نواب تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر نواب نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر نواب را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر نواب تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...