عکس خیابان کنارگذر آزادی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران آزادی
category

خیابان کنارگذر آزادی تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر آزادی در منطقه 10 تهران واقع شده‌است و از محله‌های سلسبیل شمالی و توحید عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کمالی، کندرو نواب صفوی و بزرگراه نواب صفوی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر آزادی می‌توان به بنیاد ملی نخبگان ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مرکز خدمات حوزه علمیه تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر آزادی 13 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر آزادی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر آزادی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر آزادی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر آزادی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...