عکس خیابان دکتر قریب تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین نصرت و عسگری
category

خیابان دکتر قریب تهران

خیابانی در تهران

خیابان دکتر قریب در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نصرت، کشاورز غربی و جمهوری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کارگر جنوبی، کمالی و کندرو نواب صفوی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دکتر قریب می‌توان به کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان دکتر قریب 8 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دکتر قریب تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دکتر قریب نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دکتر قریب را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دکتر قریب تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...