عکس خیابان کندرو نواب صفوی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه نواب صفوی، بین کمیل و کاسبی
category

خیابان کندرو نواب صفوی تهران

خیابانی در تهران

خیابان کندرو نواب صفوی در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های سلسبیل جنوبی، خرمشهر، بریانک، سلسبیل شمالی و اسکندری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان آقابالازاده قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کندرو نواب صفوی می‌توان به سازمان بازنشستگی شهرداری، شرکت آب و فاضلاب منطقه 5 تهران و شرکت خدمات اداری شهر اشاره کرد. در اطراف خیابان کندرو نواب صفوی 9 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کندرو نواب صفوی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کندرو نواب صفوی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کندرو نواب صفوی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کندرو نواب صفوی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...