عکس خیابان خواجه نصیرالدین طوسی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه شهید صیاد شیرازی، خواجه نصیرالدین طوسی، بین فرزانه و نامجو
category

خیابان خواجه نصیرالدین طوسی تهران

خیابانی در تهران

خیابان خواجه نصیرالدین طوسی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های بهار، کاج، خواجه نظام، نظام آباد، گرگان و خواجه نصیر - حقوقی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شریعتی و جاده قدیم شمیران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان خواجه نصیرالدین طوسی می‌توان به بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران، اتحادیه صنف دارندگان کامیون کمپرسی و ماشینهای راهسازی و اداره تبلیغات اسلامی شمال تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان خواجه نصیرالدین طوسی 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان خواجه نصیرالدین طوسی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان خواجه نصیرالدین طوسی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان خواجه نصیرالدین طوسی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان خواجه نصیرالدین طوسی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...