عکس خیابان امام خمینی تبریز
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان آذربایجان شرقی تبریز امام خمینی، نرسیده به بلوار ٢٩ بهمن(راهنمایی)
category

خیابان امام خمینی تبریز

خیابانی در تبریز

خیابان امام خمینی از محله‌های رضانژاد، مهرگان، آبرسان، جمعیت هلال احمر - آبرسان، فلکه دانشگاه، کلانتر کوچه، خیاوان، حلمه سازاندا(جدیری)، کوی بزرگمهر، 13 آبان، میدان قطب، منصور - مسجد حاج احمد، میدان منصور، صدر - (خیاوان) - انوری، مقصودیه، تربیت، اهراب، شریعتی و بازار تبریز عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی جنوبی، شکرپور و شهید سرابی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان امام خمینی می‌توان به کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، موزه آذربایجان و سینما قدس تبریز اشاره کرد. در اطراف خیابان امام خمینی 12 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان امام خمینی تبریز را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان امام خمینی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان امام خمینی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...