عکس خیابان کارگر جنوبی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران کارگر جنوبی، بین حاتمی و گل بیگی
category

خیابان کارگر جنوبی تهران

خیابانی در تهران

خیابان کارگر جنوبی در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های امیریه، منیریه، حر، مخصوص، هلال احمر، قلمستان - براداران جوادیان، آگاهی، انبار نفت، راه آهن، جمالزاده، آذربایجان و فلسطین - انقلاب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان شوش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کارگر جنوبی می‌توان به پردیس سینمایی صبا مال، تامین اجتماعی و مرکز ملی مطالعات اعتیاد اشاره کرد. در اطراف خیابان کارگر جنوبی 8 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کارگر جنوبی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کارگر جنوبی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کارگر جنوبی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کارگر جنوبی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...