عکس خیابان فرصت شیرازی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین ایزدی مقدم و والعصر
category

خیابان فرصت شیرازی تهران

خیابانی در تهران

خیابان فرصت شیرازی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های توحید، دانشگاه تهران و نصرت عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کارگر جنوبی، کمالی و بزرگراه نواب صفوی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان فرصت شیرازی می‌توان به صندوق کارآفرینی امید، اتحادیه آبمیوه بستنی و کافی شاپ تهران و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان فرصت شیرازی 9 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان فرصت شیرازی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان فرصت شیرازی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان فرصت شیرازی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان فرصت شیرازی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...