عکس خیابان فکوری 59 - شهید قائمی مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد بلوار شهید فکوری، فکوری 59، بین شاملو 6 و قائمی 18
category

خیابان فکوری 59 - شهید قائمی مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان فکوری 59 - شهید قائمی در منطقه 9 مشهد واقع شده‌است و از محله سرافرازان عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بلوار شهید صارمی، بلوار پیروزی و بلوار پژوهش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان فکوری 59 - شهید قائمی می‌توان به دفتر خدمات اقامت و اشتغال کفالت اتباع خارجی شماره 501 اشاره کرد. در اطراف خیابان فکوری 59 - شهید قائمی 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان فکوری 59 - شهید قائمی مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان فکوری 59 - شهید قائمی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان فکوری 59 - شهید قائمی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان فکوری 59 - شهید قائمی مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...