info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد11
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد11

ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و جاده دغاغله، اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، فروشگاه همواره تخفیف مهر، تهیه غذا خلیج فارس و خدمات کشاورزی مروارید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جاده دغاغله، اروند واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امین واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد3
  اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد11 ندارد.
  neshan logo