info
عکس ایستگاه اتوبوس سی متری دوم
category

ایستگاه اتوبوس سی متری دوم محله اوقاف، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی متری دوم

ایستگاه اتوبوس سی متری دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان تکاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری یاس و همچنین شیرینی فرخنده، تویولند، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر، فروشگاه سناتور و شیشه سکوریت و پنجره upvc جامینه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی متری دوم تهران

ایستگاه اتوبوس سی متری دوم تهران در شهر تهران، محله اوقاف و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام، تکاوران، بین جهانشاهلو و پاریاب می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سی متری دوم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نگین سبز قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی متری دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول شمیران نو
  هنگام، وارباز، بین بنفشه و کامکار
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  هنگام، نونوار شرقی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی متری دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی متری دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی متری دوم ندارد.
  neshan logo