عکس پایگاه دبستان فرهنگ
category

پایگاه دبستان فرهنگ (محله زیتون کارمندی، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، خیابان فاطمی، بین زمرد و زاهد

موقعیت پایگاه دبستان فرهنگ در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دبستان فرهنگ (مرکز واکسیناسیون) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان فاطمی واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سارا و همچنین پت شاپ ایده، کافه کوگ، کترینگ مظفریه، دبیرستان دخترانه شایستگان علم و نانوایی سنگکی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، خیابان فاطمی، بین زمرد و زاهد

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه دبستان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • پایگاه تجمیعی هیات حضرت ابوالفضل عباس (ع)
  (3.9)
  حجت، بین زمرد و زاهد
 • پایگاه تجمیعی شهید سلیمانی (ملی حفاری)
  (5.0)
  بلوار توحید، بین فروغ و فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دبستان فرهنگ اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دبستان فرهنگ اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دبستان فرهنگ اهواز ندارد.