info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محله طرشت، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله طرشت تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله طرشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین جناح 123، رستوران کندیمیز، داروخانه دکتر توکلیان، سوپر مارکت نوری و مجتمع ورزشی نیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران است که در محله طرشت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه جناح قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو طرشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پامچال قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طرشت
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه جنت آباد جنوبی
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه لشگری، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تخلیه
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo