عکس کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا
مشاهده در نقشه نشان
category

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا (اصفهان)

درمانگاه
5.0
19 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، لاهور، شیرین

موقعیت کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا یکی از درمانگاه‌های خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا (درمانگاه) در اصفهان و خیابان شیرین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین آموزشگاه زبان هفت اقلیم، فیزیوتراپی راحیل، تاکسی سرویس حمزه سپاهان، اصفهان لاستیک و اداره ثبت اسناد و املاک منطقه مرکزی اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از درمانگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، لاهور، شیرین


سایر درمانگاه‌های که در محدوده کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

درمانگاه کلینیک دارالشفاء مریضخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا ندارد.
neshan logo