info
عکس کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا
category

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا اصفهان

درباره‌ی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا


کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا (درمانگاه) در اصفهان و خیابان رزمندگان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلهاخانه اصفهان و همچنین رستوران تک ستاره، فروشگاه گوشت و ماهی شهر، اتو سرویس تک، اتو اشکان و خدمات نصب دیواری تلویزیون و نصب آنتن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از درمانگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین نصرآزادانی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 مهر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    مدیر کسب‌و‌کار
    چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402

    عالی بود

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا ندارد.
neshan logo