info
عکس Tmaark تی‌مارک
category

Tmaark تی‌مارک محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی Tmaark تی‌مارک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

Tmaark تی‌مارک (شرکت خصوصی) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار دانشگاه واقع شده است. این شرکت یکی از بیست شرکت خصوصی در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیست سرعت پارک چیتگر، برج ارمغان، بوفه سرگردنه، کافه رستوران اجلاس و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.مکان‌های مشابه Tmaark تی‌مارک


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی Tmaark تی‌مارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد Tmaark تی‌مارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه Tmaark تی‌مارک ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار دانشگاه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo