info
عکس فروشگاه پاک ثمر
category

فروشگاه پاک ثمر محله رازی، شیراز

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه پاک ثمر

فروشگاه پاک ثمر (فروشگاه مواد غذایی) در محله رازی شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مواد غذایی در محله رازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر شادزیست، اداره کل ثبت احوال شیراز، ابزار یراق صنعت مهدی، مشاور املاک کمالی و فروشگاه مواد غذایی جهاد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پاک ثمر شیراز

فروشگاه پاک ثمر شیراز در شهر شیراز، محله رازی، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09196038632 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پاک ثمر شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله رازی به حساب می‌آید. فروشگاه عدالت، مانیس مارکت MANIS market و فروشگاه تعاونی روستایی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پاک ثمر شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پاک ثمر شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آگاهی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه پاک ثمر شیراز نیز ایستگاه مترو فضیلت است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پاک ثمر شیراز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر تصویری از فروشگاه پاک ثمر شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه پاک ثمر واقع شده‌اند:

 • فروشگاه عدالت
  بلوار الزهرا، بین خیابان نرجس و بهداشت
 • مانیس مارکت MANIS market
  (5.0)
  بلوار فضیلت جنوبی، بین فضیلت 7 و 9
 • فروشگاه تعاونی روستایی
  (5.0)
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • فروشگاه رحی کالا
  (4.0)
  بلوار زینبیه، شهيد معزومی، بین 4 و معزومی 2
 • فروشگاه مواد غذایی جهاد
  (3.0)
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پاک ثمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پاک ثمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پاک ثمر ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار الزهرا، بین بهداشت و بلوار آیت الله حقیقت
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه پاک ثمر

  شنبه 20:00 تا 08:30
  یک‌شنبه 20:00 تا 08:30
  دوشنبه 20:00 تا 08:30
  سه‌شنبه 20:00 تا 08:30
  چهارشنبه 20:00 تا 08:30
  پنج‌شنبه 20:00 تا 08:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo