info
عکس ایستگاه اتوبوس دیباجی
category

ایستگاه اتوبوس دیباجی محله دیباجی - فرمانیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دیباجی

ایستگاه اتوبوس دیباجی (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و بزرگراه صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الرضا، بوفه کانتینر، کارواش زمرد، مرکزپزشکی شمس مشرق و بوستان صدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران

ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دیباجی - فرمانیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پل صدر واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید موسسه اتومبیل کرایه پیمان تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دیباجی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  کلاهدوز (دولت)، اختیاریه جنوبی، بین مسعود و ستوده
 • ایستگاه اتوبوس کامرانیه
  لواسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دیباجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دیباجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دیباجی ندارد.
  neshan logo