info
عکس ایستگاه اتوبوس فرحزاد
category

ایستگاه اتوبوس فرحزاد محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرحزاد

ایستگاه اتوبوس فرحزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و بزرگراه یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند منطقه تفریحی فرحزاد و فرانمای ایرانیان و همچنین باغچه خانوادگی حسین، نمایندگی سایپا فرحزادی، باشگاه ورزشی الزهرا ۶۸، پاتوق فرحزاد و پارکینگ فرحزاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرحزاد تهران

ایستگاه اتوبوس فرحزاد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرحزاد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی فانوس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرحزاد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرحزاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین میدان کتاب و فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی، بین گلگشت و گل آذین
 • ایستگاه اتوبوس صحرا
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی، نرسیده به صحرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرحزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرحزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرحزاد ندارد.
  neshan logo