info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، میدان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین پایانه تاکسی شهید نظری، پایانه تاکسیرانی میدان آزادی، مرکز معاینه فنی خودرو ترمینال غرب ویژه خودرو های سنگین، فلافل مامان جون و جرثقیل آزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه تهران، شهر تهران، محله شهرک آپادانا است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لشگری، میدان آزادی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو استاد معین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی نور تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه

نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 09 دی ماه 1402

  بابت این برنامه ریزی عالی ممنونم هر۲۵ دقیقه یه ماشین دارید و سر تایم مورد نظر میرسن استیشن های بین راهی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه آزادی شهرک دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهرک دانشگاه ندارد.
  neshan logo