info
عکس جلسه معتادان گمنام پرند
category

جلسه معتادان گمنام پرند محله فاز دو، پرند

سازمان مردم‌نهاد
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جلسه معتادان گمنام پرند

جلسه معتادان گمنام پرند (سازمان مردم‌نهاد) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان حرا سوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه بازی کودک پرند و همچنین ایستگاه مترو پرند، فست فود لونا، آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند، آگاهی پرند و کبابخانه درباری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز و سازمان‌های مردم‌نهاد خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو پرند، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به جلسه معتادان گمنام پرند


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 06 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جلسه معتادان گمنام پرند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد جلسه معتادان گمنام پرند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جلسه معتادان گمنام پرند ندارد.
neshan logo