info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار دولت
category

ایستگاه اتوبوس بلوار دولت محله شهرک فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار دولت

ایستگاه اتوبوس بلوار دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک فاطمیه اراک و بلوار شهدای دولت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین پمپ گاز CNG، ورودی شهرک صادقیه، پارکینک خانه های شهرک صادقیه و صادقیه بلوک 13 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار دولت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار دولت اراک، شهر اراک، محله شهرک فاطمیه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهدای دولت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار دولت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس الهیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار دولت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • ایستگاه اتوبوس اتاق بازرگانی
  بزرگراه امام علی، ساوه
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه امام علی، ساوه
 • ایستگاه اتوبوس میدان مسکن
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین میدان مسکن و جوانه 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار دولت ندارد.
  neshan logo