info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمه
category

ایستگاه اتوبوس بیمه (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمه

ایستگاه اتوبوس بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه نوآوری آزادی، فضای کار اشتراکی زاویه، ورودی مترو ایستگاه بیمه، درمانگاه آزادی و استودیو نوآوری هوبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بيمه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمه تهران، شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه لشگری بروید. ایستگاه اتوبوس بیمه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تک قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ آیه
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین فرهاد و راه آهن
 • ایستگاه اتوبوس هگمتانه
  بزرگراه ستاری، بوذری، بین حنانی و هگمتانه
 • ایستگاه اتوبوس A2
  بزرگراه ستاری، بوذری، بین هگمتانه و بلوکA2
 • ایستگاه اتوبوس استادیوم
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین راه آهن و حنانی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمه ندارد.
  neshan logo