info
عکس ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
category

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و بلوار آزادشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین پیتزا و ساندویچ لاله، اسباب بازی شازده کوچولو، سمساری سید، بورس لوازم جانبی ادیکا و فرش مزیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد در شهر یزد، محله آزاد شهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادشهر، بین قائم مقام فراهانی و بن بست 54 است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گاز پرسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پویا
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوکار 25 و معراج 27
 • ایستگاه اتوبوس ارسلان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • ایستگاه اتوبوس ایمان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  بلوار واعظ، بین جمهوری اسلامی و میدان حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گاز پرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گاز پرسی ندارد.
  neshan logo