category ورزشگاه آزادگان (محله تهران پارس، تهران)

استادیوم
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت ورزشگاه آزادگان در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ورزشگاه آزادگان (استادیوم) در محله تهران پارس تهران و خیابان کنارگذر سلیمانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین تعمیرگاه هیوندای و کیا آسمان، لونت کمپانی، هایپرمارکت امیرخان، کارواش سایپا و مجموعه ورزشی آزادگان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی


سایر استادیوم‌های که در محدوده ورزشگاه آزادگان واقع شده‌اند:

 • زمین چمن مصنوعی شهید عراقی
  بزرگراه شهید سلیمانی، میرزازاده (اخوت)، قره زاد نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Davood Golshani (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورزشگاه آزادگان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ورزشگاه آزادگان استادیوم ورزشگاه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورزشگاه آزادگان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورزشگاه آزادگان تهران ندارد.