info
عکس ایستگاه اتوبوس حج اوقاف
category

ایستگاه اتوبوس حج اوقاف محله توحید، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حج اوقاف

ایستگاه اتوبوس حج اوقاف (ایستگاه اتوبوس) در محله توحید تهران و خیابان شهدای منا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، خوابگاه ایزد، ستاد فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اطلس کوپکو و نانوایی بربری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حج اوقاف تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حج اوقاف تهران، شهر تهران، محله توحید است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، شهدای منا، بین رودکی و معصومی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس حج اوقاف تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. آژانس توحید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حج اوقاف تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حج اوقاف

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  دلباخته نشان
  شنبه 20 اسفند ماه 1401

  اتوبوس شمشیری به سمت میدان ولیعصر اینجا توقف داره. دیر به دیر میاد اما دسترسی خوبی داره.

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حج اوقاف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  آزادی، بین زارع و بهزاد
 • ایستگاه اتوبوس بهنود
  آزادی، آذربایجان غربی، کارون، بین بهنود و بیگی
 • ایستگاه اتوبوس قصرالدشت
  نواب صفوی، دامپزشکی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
  آزادی، زارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حج اوقاف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حج اوقاف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حج اوقاف ندارد.
  neshan logo