عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین رستوران زیتون، بوستان کتاب، یدک استوک، تالار پذیرایی قصر نگین و لوازم قنادی ممتاز یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی

ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلورسازی خیابان حسنی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی است. ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زمزم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه صالحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولایت
  غلامرضایی، بین تولی خانلو و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم
  قزوین
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
  قزوین، بین محمدی و برادران حسنی
 • ایستگاه اتوبوس عسگری
  هلال احمر، بین کمپانی و فلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی ندارد.
  neshan logo