info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جماران
category

ایستگاه اتوبوس میدان جماران محله جماران، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جماران

ایستگاه اتوبوس میدان جماران (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان حسن پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین تالار قصر عقیق، سروش جماران، هایپر استار، رستوران سنتی عقیق و سرای محله جماران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جماران تهران

ایستگاه اتوبوس میدان جماران تهران در شهر تهران، محله جماران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، سلیمانی، منایی، حسن پور، بین نوازش و جماران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان جماران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جماران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس منظریه
  باهنر، بین آقایی و پونک
 • ایستگاه اتوبوس جوزستان
  باهنر، بین منایی و آفتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جماران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جماران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جماران ندارد.
  location استان تهران، تهران، باهنر، سلیمانی، منایی، حسن پور، بین نوازش و جماران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo