عکس پاساژ سیگارچی
category

پاساژ سیگارچی (صومعه سرا)

بازار و مرکز خرید
4.2
4 رای
استان گیلان صومعه سرا استان گیلان، صومعه سرا، خیابان برشنورد، بین کوچه قریشی و میدان بسیج

موقعیت پاساژ سیگارچی صومعه سرا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در صومعه سرا را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پاساژ سیگارچی (بازار و مرکز خرید) در صومعه سرا و خیابان برشنورد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین قنادی اشهدی، کبابی صدری، پلیس راهور، میدان بسیج و مسجد جامع صومعه سرا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، صومعه سرا، خیابان برشنورد، بین کوچه قریشی و میدان بسیج


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ سیگارچی واقع شده‌اند:

 • یکشنبه بازار
  (4.8)
  برشنورد، شهید مومن زاده
 • بازار محلی
  (4.9)
  برشنورد، شهید مومن زاده
 • مرکز خرید ولیعصر
  (3.4)
  بلوار شهید پورنصیری، باقر نجفی
 • بازارچه شهرداری
  (2.8)
  فضیلت، بین میدان عباسیه کهن و کوثر
 • پاساژ گنجینه
  (4.2)
  طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ سیگارچی صومعه سرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ سیگارچی صومعه سرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ سیگارچی صومعه سرا ندارد.