عکس ایستگاه مینی بوس ساوه
category

ایستگاه مینی بوس ساوه (محله صادقیه، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه سعیدی، نرسیده به فولادی

موقعیت ایستگاه مینی بوس ساوه در محله صادقیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مینی بوس ساوه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله صادقیه تهران و خیابان کنارگذر سعیدی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین ایستگاه تاکسی ساوه، نان داغ کباب داغ، کارواش مهران، تعمیرگاه و کارواش کی تو k2 و جگرکی حاجی بابا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه سعیدی، نرسیده به فولادی


سایر پایانه‌های که در محدوده ایستگاه مینی بوس ساوه واقع شده‌اند:

 • پایانه اتوبوسرانی شهید سروری
  (5.0)
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط من م م (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مینی بوس ساوه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مینی بوس ساوه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مینی بوس ساوه تهران ندارد.