info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه محله لاله، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه

ایستگاه اتوبوس بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله اصفهان و خیابان کنارگذر اردستانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله لاله اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین خبرگزاری ایمنا، مرکز تخصصی پخت نانهای کامل و فراسودمند، تنظیم موتور محبی ، بوستان شهدای رسانه و اتو‌ سرویس ثنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان

در شهر اصفهان، محله لاله ، ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اردستانی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
  لاله جنوبی، بین شهید رجایی و شهید عربزاده
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
  پروین اعتصامی، بین سراج و فجر 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید متولیان
  ابوریحان بیرونی شرقی، بین حسن یزدجردی و خیام
 • ایستگاه اتوبوس سلمان
  ابوریحان بیرونی شرقی، لاله شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه ندارد.
  neshan logo