info
عکس حوزه علمیه الزهرا خواهران
category

حوزه علمیه الزهرا خواهران محله سه راه ابوذر، اراک

درباره‌ی حوزه علمیه الزهرا خواهران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

حوزه علمیه الزهرا خواهران (حوزه علمیه) در محله سه راه ابوذر اراک و خیابان سالار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و مجتمع تجاری خاتم و همچنین مسجد جلالی، هنرستان دخترانه مطهره، سوپر سلام اراک، نوین پلاستیک و باشگاه ورزشی حس برتر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 30 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوزه علمیه الزهرا خواهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 30 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حوزه علمیه الزهرا خواهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوزه علمیه الزهرا خواهران ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، ملت، سالار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo