info
عکس ایستگاه اتوبوس لویزان یک
category

ایستگاه اتوبوس لویزان یک محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لویزان یک

ایستگاه اتوبوس لویزان یک (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنارگذر هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب اصلی شهرک لویزان یک، سوپر مارکت لویزان 1، میوه فروشی شهرک لویزان ۱، شهرک لویزان بلوک ۹ و پارکینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران، شهر تهران، محله لویزان - شیان است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام واقع شده است. ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لویزان یک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لویزان یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لویزان یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لویزان یک ندارد.
neshan logo