info
عکس ایستگاه اتوبوس بهمنیار
category

ایستگاه اتوبوس بهمنیار محله بهمنیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهمنیار

ایستگاه اتوبوس بهمنیار (ایستگاه اتوبوس) در محله بهمنیار تهران و میدان بهمنیار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله بهمنیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرالمومنین و نمایشگاه موقت بهاره بوستان ولایت و همچنین مدیریت آموزش و پرورش منطقه 19 شهر تهران، میدان بهمنیار، بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19، فست فود دوبال و بستنی و آبمیوه مزه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهمنیار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بهمنیار تهران، شهر تهران، محله بهمنیار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهمنیار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهمنیار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهمنیار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه یارجانی
 • ایستگاه اتوبوس جنگل
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین فاطمی و بهزادپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهمنیار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهمنیار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهمنیار ندارد.
  neshan logo