info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان نماز
category

ایستگاه اتوبوس میدان نماز محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان نماز

ایستگاه اتوبوس میدان نماز (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرا ولاء، فست فود ترافیک پلاس شعبه 2، بانک مسکن-میدان نماز، حسین صافکار و بازار گوشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نماز تهران

ایستگاه اتوبوس میدان نماز تهران در شهر تهران، محله حمزه آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان نماز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امیر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نماز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نماز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری درسون آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری صفائیه
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نماز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نماز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نماز ندارد.
  neshan logo