عکس پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی
category

پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه تاکسی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی

موقعیت پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی یکی از ایستگاه‌های تاکسی خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی (ایستگاه تاکسی) در محله شهرک آپادانا تهران و ورودی مترو میدان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه تاکسی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، پارکینگ و ایستگاه مترو میدان آزادی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های تاکسی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی واقع شده‌اند:

 • پایانه تاکسی شهید نظری
  (3.7)
  بزرگراه جناح، نرسیده به صفا
 • پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی
  (3.0)
  بزرگراه لشگری
 • دپو تاکسی ویژه فرودگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • میدان آزادی
  بزرگراه لشگری
 • بازیافت باغ مخابرات شهرداری تهران منطقه 5
  میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیوندی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی

  • avatar
   Orang (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   مکان مناسب با قیمت های مناسب است، مسافرها هم بیمه می شوند.

  • avatar
   فردین (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   مکانی مناسب با قیمت های منصفانه و خوب مسافرها هم بیمه می شوند که خیلی خوب است.

  • avatar
   عظیمی (شهریار سطح ۳) سه شنبه 08 تیر ماه 1400

   همیشه تاکسی هست و سریع هم پر میشه

  • avatar
   بیگی (شهریار سطح ۶) دوشنبه 28 تیر ماه 1400

   نسبتا خوبه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی تهران ندارد.