info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع
category

ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع

ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان باغ گلدسته واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، بیمارستان سینا، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین کاخ چهل ستون، بریانی شاد، میدان امام حسین (ع)، شهرداری اصفهان و جگرکی پارک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع اصفهان، شهر اصفهان، است. این ایستگاه اتوبوس در باغ گلدسته، بین میدان امام حسین و هشت بهشت قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تختي در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی تلفنی ممتاز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان امام حسين ع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشت بارو
  چهارباغ پایین، مرندی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان انقلاب
  شهید مطهری، چهارباغ عباسی، بین فرصت و صنایع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   206
   سه شنبه 28 دی ماه 1400

   عالی

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان امام حسين ع ندارد.
  neshan logo