info
عکس داروخانه دکتر آلا صادقی
category

داروخانه دکتر آلا صادقی محله کوله پارچه، اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر آلا صادقی

داروخانه دکتر آلا صادقی (داروخانه) در محله کوله پارچه اصفهان و خیابان احسان افشاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حجتیه (حجت ابن الحسن) و پاساژ سپهسالار و همچنین کلینیک پزشکی ورزشی راشا، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، نمایندگی بیمه ایران، هنرستان آرمان بهرامیان اصفهان و آزمایشگاه دکتر مقدادی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان

داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان در شهر اصفهان، محله کوله پارچه واقع شده است. استان اصفهان، اصفهان، قائم مقام فراهانی، احسان افشاری، بین الفت و بهمن آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله کوله پارچه است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر مهدیان ، داروخانه بیمارستان حجتیه و داروخانه دکتر ناصری هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا در نزدیکی داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر آلا صادقی اصفهان برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر آلا صادقی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر مهدیان
  (5.0)
  آیت الله ارباب، بین شهید مصطفی یمینی و باغ توت
 • داروخانه بیمارستان حجتیه
  (5.0)
  قائم مقام فراهانی، شهید رضوانی (11)
 • داروخانه دکتر ناصری
  (5.0)
  سپهسالار، بین مسرور و شهید یزدی
 • Dr Mahdian Pharmacy داروخانه دکتر مهدیان
  (4.5)
  آیت الله ارباب، باغ توت (14)
 • داروخانه دکتر ملک پور
  (3.0)
  امام سجاد، آپادانا دوم (15 خرداد)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مجید ساداتی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر آلا صادقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر آلا صادقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر آلا صادقی ندارد.
  neshan logo