info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش محله قصر فیروزه ۲، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۲ تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۲ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلستان و همچنین فناوری اطلاعات آروین، دفتر پیشخوان دولت تابان، تعمیرگاه ملکی، مسجد حضرت روح الله و رینگ و لاستیک پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قصر فیروزه ۲ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، نیک انجام، بلوار نیکوعمل می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و شش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرالمومنین
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار شهیدان ارتش، نرسیده به تجاره
 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهقان و رییسی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش ندارد.
  neshan logo