info
عکس فروشگاه اینترنتی سیپاس
category

فروشگاه اینترنتی سیپاس محله آسنجان، اصفهان

درباره‌ی فروشگاه اینترنتی سیپاس

فروشگاه اینترنتی سیپاس (فروشگاه) در محله آسنجان اصفهان و خیابان فریدون واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه در محله آسنجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین پمپ بنزین جی، رستوران گلستان، داروخانه شبانه روزی جی، نمایشگاه آجر صادقی و مرکز تخصصی طب کار ویهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه اینترنتی سیپاس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه فر برقی گوزل فر
  لاهور، بی سیم شرقی، شروین
 • خدمات کشاورزی مسیبی
  لاهور، 17 شهریور، تاج دار
 • فروشگاه سفره محمد
  سروش، آل خجند، صبا
 • قهوه تارا
  پروین، دشتستان
 • گز بزرگمهر
  بزرگمهر، بین مبارزان و شیخ صفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اینترنتی سیپاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اینترنتی سیپاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اینترنتی سیپاس ندارد.
  neshan logo