info
عکس ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی محله ارم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی

ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم تهران و بزرگراه علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز بازی کودکان شادیکده و همچنین انبار مون، پارک ایران پویا، مجتمع مسکونی فرهنگ و ایستگاه اتوبوس سنگبری شمالی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی تهران در شهر تهران، محله ارم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه علامه جعفری قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنگبری جنوبی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی ندارد.
neshan logo