info
عکس ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه
category

ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه (محله فردوسی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه

ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، موزه ملی ایران و کوچه برلن (بازار پارچه و پوشاک) و همچنین کافه ملک، دانشگاه هنر تهران پردیس باغ ملی، مهمانپذیر اسفند، شرکت تولیدی و بازرگانی برنا نیرو کاران و شرکت کارخانجات کابلسازی تک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه تهران

ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فردوسی، سخایی، بین سی تیر و نعیمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ملت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وزارت خارجه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سینما
  جمهوری اسلامی، بین ممتاز و مظفری
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وزارت خارجه ندارد.
  neshan logo