info
عکس کوچه لباف
category

کوچه لباف محله ولیعصر، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کوچه لباف

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کوچه لباف (بازار و مرکز خرید) در محله ولیعصر تهران و خیابان لباف واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 15 خرداد، موزه علوم و فناوری و ساختمان نگین و همچنین تماشاخانه پالیز، گالری آ، فروشگاه اینترنتی بروز کالا، مهمانپذیر تهرانی و ایران خودرو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mansooor (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کوچه لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کوچه لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کوچه لباف ندارد.
location استان تهران، تهران، کریمخان زند، عضدی (آبان)، لباف، بین معلم و نارنگ
ثبت نظر و تصویر
neshan logo