info
عکس دنیای تفنگ بادی
category

دنیای تفنگ بادی محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی دنیای تفنگ بادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

دنیای تفنگ بادی (فروشگاه) در محله شهیدان اشرف یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین آیس پک، کافه پیانو، فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ____sad45 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دنیای تفنگ بادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دنیای تفنگ بادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دنیای تفنگ بادی ندارد.
location استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام
ثبت نظر و تصویر
neshan logo