عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فاطمی و پاساژ مهستان و همچنین پردیس سینمایی بهمن، بانک کتاب مارکا، فروشگاه لوازم هنری افق، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و تالار مولوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فلسطین - انقلاب خیابان انقلاب اسلامی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان لاله است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب میدان سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار کشاورز، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  میدان پاستور
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، ایتالیا، بین سرپرست و نادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه ندارد.
  neshan logo