info
عکس کلانتری 39 طبرسی شمالی
category

کلانتری 39 طبرسی شمالی محله شهید قربانی، مشهد

درباره‌ی کلانتری 39 طبرسی شمالی

کلانتری 39 طبرسی شمالی (کلانتری) در محله شهید قربانی مشهد و بلوار طبرسی شمالی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از سه کلانتری در محله شهید قربانی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی موتور سیکلت وحدت، رستوران سالاری، دبستان شهید علی اسفندیاری، پروتئین صابری و تنظیم موتور امامی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کلانتری 39 طبرسی شمالی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403

  بدترین پاسگاه کلانتری مشهد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 27 بهمن ماه 1399

  یالی است


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدامین محمدزاده (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری 39 طبرسی شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری 39 طبرسی شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری 39 طبرسی شمالی ندارد.
neshan logo