info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سعدی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه سکه بانک سپه و پاساژ لباف و همچنین هتل آرمان، تعمیر بالابر، فروشگاه تویوتا کار، بیمه دانا ساختمان سعدی و فروشگاه اعلام حریق آتش بان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد تهران، شهر تهران، محله فردوسی است. این ایستگاه اتوبوس در سعدی جنوبی، بین اکباتان و مژدهی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعدی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش استاد معین
  امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش قصرالدشت
  امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  امیرکبیر، بین طباطبایی و سرچشمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo